Inspirowane Biblią

Zapachy inspirowane Biblią to szczególna i ważna dla nas linia produktów.

Oboje najpierw doświadczyliśmy ciemności, życia, które stawało się coraz bardziej puste, było pełne lęku, trosk i zmartwień. Tak jak wielu ludzi zagłuszaliśmy ból i tę pustkę konsumpcjonizmem, życiem w iluzji dobra, którą oferuje nam współczesny świat. Nadszedł jednak moment zrozumienia, że to życie w kłamstwie, że to co wydawało nam się dobrem wcale nim nie jest. Zaczęliśmy poszukiwać wartości, prawdy, miłości. Nasze historie się różnią ale razem spotkaliśmy się w miejscu, w którym odkryliśmy Boga. On wyciągnął do nas swoją dłoń, którą mocno chwyciliśmy. Od tej pory zaczęło się zupełnie Nowe Życie. Naszą siłą i orężem stały się modlitwa, medytacja Pisma Świętego, świadomy udział w Eucharystii.

 

Naszą pracą pragniemy również głosić Dobrą Nowinę. Od początku wiedzieliśmy, że zrealizujemy to poprzez nasz pomysł na własnoręcznie wytwarzane zapachowe świece sojowe. Dzięki Bożej inspiracji tworzymy serię Zapachów Biblijnych w której każda zapachowa świeca sojowa powstaje z myślą o konkretnych tekstach biblijnych. Odkryliśmy, że przy zapalonej świecy łatwiej nam się skoncentrować na modlitwie, kontemplacji, czytaniu Pisma Świętego. Naszym marzeniem jest by nasze świece towarzyszyły Wam podczas tych czynności pomagając przybliżyć się do Boga. Niech odpalona świeca prowadzi Was do prawdziwego Światła, które rozjaśnia każdą ciemność.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj 10% rabatu na pierwsze zakupy przy wartości koszyka min. 300zł! Zniżka nie dotyczy produktów z zakładki Promocja o już obniżonej cenie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl